بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» معرفی بهترین سانتریفیوژ PRP ایرانی

معرفی بهترین سانتریفیوژ PRP ایرانی

پیچ داخل سبد باعث پیشرفت مواد و تمیز کردن مداوم سطح داخلی سبد می شود. دستگاه سانتریفیوژ علاوه بر این ، به طور مداوم مواد را مخلوط می کند و کارایی فرآیند را بهینه می کند.

کل ساختار می تواند بارهای سنگین را تحمل کند ، همه اجزا قوی و جامد هستند ، نیروها متعادل هستند.

راندال چمبرز در کتاب 2006 خود درباره خروج از سیاره: آموزش فضانوردان خاطرنشان می کند: "در اوایل برنامه فضایی ، سواری در پارک های تفریحی به عنوان وسایل تحقیقاتی احتمالی برای مطالعه نیروهای شتاب در نظر گرفته شد. سانتریفیوژ اما چمبرز ، دانشمندی که تمام فضانوردان اولیه را تربیت کرد ، به زودی متوجه شد که چنین ماشین هایی نیروهای فوق العاده ای را اعمال نمی کنند و برای انجام مطالعات جدی بر روی انسان مورد سوء استفاده قرار می گیرند. سانتریفیوژ با کارایی بالا ، ماشینی که می تواند با چرخش سریع شتاب بالا و در نتیجه نیروهای G بالا تولید کند ، تنها راه حل بود.

تا ژوئیه 1950 ، در داخل یک ساختمان غول پیکر 11000 فوت مربعی در تاسیسات جانزویل ، نیروی دریایی بزرگترین سانتریفیوژ جهان را تکمیل کرد که متشکل از یک توپ فولادی کره ای 10 در شش فوت یا گوندولا بود ، در پایان بازوی 50 فوت (بعداً گوندوای کره بزرگ با یک کره به قطر 10 فوت جایگزین شد.) یک موتور الکتریکی 4000 اسب بخاری در انتهای دیگر بازو را دور محفظه ای بزرگ شلاق زد. سانتریفیوژ تله کابین دو چنگال ، که روی یاتاقان های دوار بر روی بازو نصب شده بود ، اجازه می داد تا آزمودنی نسبت به نیروی G اعمال شده در موقعیت های مختلف جهت گیری کند. این امر باعث شد سانتریفیوژ به عنوان "شبیه ساز پرواز پویا" مورد استفاده قرار گیرد و قادر است احساسات خلبانان را در مانورهای مختلف پرواز به طور دقیق بازتولید کند. محققان از این فرصت برای مطالعه نیروهای G تحت شرایط کنترل شده در سطوحی که قبلاً فقط در هواپیماهای با کارایی بالا قابل دسترسی بود ، استفاده کردند. سانتریفیوژ به سادگی با چرخاندن تله کابین هنگام چرخش روی بازو ، آزمایشگران می توانند خلبانان را تحت Gs مثبت ("کره چشم در" ، با شتاب در جهت سر به پا) ، منفی ("کره چشم بیرون ،" پا به سر) قرار دهند. شبیه آسانسور سریع نزولی) ، عرضی (از سینه به پشت) ، و عملاً هر گونه تغییر دیگری که ممکن است در طول پرواز تجربه شود.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  المنت میله ای   |   کیف سامسونت  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده