بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» لیست انواع دستگاه های سانتریفیوژ

لیست انواع دستگاه های سانتریفیوژ

این یک نمای کلی از سانتریفیوژهای مدرن ، تجهیزات جانبی و خطرات و استفاده ایمن از این تجهیزات را فراهم می کند. جنبه های عملی مراقبت و استفاده ایمن از سانتریفیوژها ، روتورها و تجهیزات جانبی و جلوگیری از خرابی روتور و سایر حوادث مورد توجه قرار گرفته است. هدف این است که یک منبع اساسی برای پرسنل فنی آزمایشگاه و افرادی که ممیزی ایمنی آزمایشگاه را انجام می دهند ، فراهم کند. این باید کتابچه راهنمای کاربر ارائه شده توسط سازنده را تکمیل کند اما جایگزین آن نشود.

در بیمارستان ولی در ریج وود ، نیوجرسی ، آزمایشگاه بالینی از چهار سانتریفیوژ در بخش شیمی و دو سانتریفیوژ در بخش انعقاد استفاده می کند. در هر دو منطقه ، از این دستگاه ها به طور مداوم برای پردازش تعداد زیادی لوله در طول روز استفاده می شود. بخش های شیمی و انعقاد روزانه حدود 2000 تا 2500 لوله را سانتریفیوژ می کنند. زمان اوج سانتریفیوژ بین 5 صبح و 11 صبح رخ می دهد. در این مدت ، تقریباً 75٪ از حجم کار از بیمارستان و مراکز ارتباطی به آزمایشگاه می رسد. اگرچه از این شش دستگاه به طور مداوم استفاده می شود ، اما در صورت خرابی عملکرد در یک سانتریفیوژ به عنوان دستگاه پشتیبان نیز عمل می کنند. خوشبختانه ، این فناوری نسبتاً بادوام است و باید حداقل هفت تا ده سال دوام بیاورد ، حتی در صورت استفاده مداوم.

یکی دیگر از تجهیزات پرفروش و پرکاربرد در آزمایشگاه ها و مراکز درمانی و ... دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی میباشد که وجود آن برای ضد عفونی کردن بسیار ضروری و حیاتی است.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده