بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» فروش دستگاه سانتریفیوژ

فروش دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژها با جدا کردن دو ماده با تراکم متفاوت کار می کنند. آنها بهتر است برای جدا کردن موادی که چگالی مشابه دارند استفاده شود. یا وقتی ذرات نامحلول در محلول محلول وجود دارد. یک تصور غلط رایج این است که سانتریفیوژ نیروی گریز از مرکز را به کار می گیرد.

در واقع ، همه سانتریفیوژها با استفاده از اصل رسوب گذاری کار می کنند. اصل رسوب گذاری جایی است که شتاب روتور باعث می شود که یک نیروی گریز از مرکز روی روتور و لوله های سانتریفیوژ عمل کند. این امر باعث می شود که مواد متراکم موجود در لوله ها در جهت شعاعی به بیرون منتقل شوند. این امر همچنین باعث می شود ذرات سبکتر جابجا شده و به سمت مرکز حرکت کنند. 

بسیاری از ذرات می توانند در قسمت پایین لوله های سانتریفیوژ "گیر" شوند ، مخصوصاً هنگام استفاده از سانتریفیوژ آزمایشگاهی. این ذرات معمولاً به عنوان گلوله شناخته می شوند ، و محلول شفاف شده روی مواد اضافی ایجاد می شود.

اگرچه احتمالاً سانتریفیوژ تنظیم می کنید تا در دور دقیقه (دور در دقیقه) یا دور چرخش بچرخد ، اما مهمترین عامل شتاب است. دلیل این امر این است که دو روتور می توانند دارای قطرهای متفاوت اما سرعت چرخش یکسان باشند. در این صورت شتاب دو روتور یکسان نخواهد بود. از آنجا که شتاب محصول شعاع و مربع حرکت زاویه ای است ، اندازه روتور به یک عامل کمک کننده تبدیل می شود. در نتیجه ، از نیروی نسبی گریز از مرکز (RCF) به عنوان یک واحد استاندارد استفاده می شود و بر حسب گرم اندازه گیری می شود.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی درمان انواع بیماری ها با مصرف آب قلیایی مشاهده