بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» چگونه از سانتریفیوژ prp بهترین استفاده را ببرم؟

چگونه از سانتریفیوژ prp بهترین استفاده را ببرم؟

سانتریفیوژها سخت افزار اساسی در بسیاری از امکانات تحقیقاتی هستند. آن ها برای رسیدگی به موارد کاربرد مورد نیاز از حساب مدیریت بالینی و خون ، میکروبیولوژی ، علوم اتمی و ژنومی ، کشت بافت ، پروتئومیکس و افشای دارو مورد نیاز هستند. انواع مختلفی از محورها وجود دارد که از مدل های کف گسترده برای نشستن در دسته بندی های برتر استفاده می شود.

 برای افزایش استفاده از چرخاننده و افزایش قابلیت انعطاف پذیری ، اتصالات و تزئینات روتور ، اجرا و راحتی در دسترس هستند. تزئینات می تواند مجموعه ای از صفحات و استوانه های مورد استفاده را در نظر بگیرد. از طرف دیگر ، از اتصالات روتور می توان به منظور داشتن مواد خطرناک و جلوگیری از نشت استفاده کرد.

سانتریفیوژهای روتاتور و درب های روتور:

روتورهای چرخاننده و درب های روتور را می توان به انواع بسته به تنظیمات روتور آنها جدا کرد: لبه مستقر ، حوضچه تاب و جریان بدون توقف. تصمیم گیری روتور و پوشش محور به کاربرد بستگی دارد. چرخان های لبه ته نشین شده محفظه های نمونه را در رابطه با هاب کانونی در یک لبه ثابت نگه می دارند. آن ها اساساً برای سانتریفیوژ دیفرانسیل استفاده می شوند. چرخاننده های سر چرخشی دارای محوری هستند که دارندگان نمونه به روتور کانونی متصل می شوند. 

آن ها اساساً برای کار با زاویه استفاده می شوند. چرخاننده های جریان ثابت دارای ظرف های منحصر به فرد نمونه نیستند و برای پارتیشن های دسته ای حجم گسترده استفاده می شوند. جستجو برای روتورهایی که به طور مثر متصل شده اند ، قابل تعویض هستند و اجازه تمیز کردن را می دهند. اطمینان حاصل کنید که روتور برنامه ریزی شده شما با سازنده سانتریفیوژ خوب است یا خیر.

تگ ها :   سانتریفیوژ

بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده