بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» اجزای مهم دستگاه سانتریفیوژ

اجزای مهم دستگاه سانتریفیوژ

ما تولیدکنندگان و تأمین کنندگان دستگاه های سانتریفیوژ یخچالی هستیم که برای سانتریفوژ نمونه های کوچک بیولوژیکی برای جداسازی مواد تشکیل دهنده آن که بیشتر در بانکهای خون استفاده می شود ، استفاده می شود. اینها با موتورهایی با کارایی بالا ارائه می شوند که نتیجه آنها سرعت ، ظرفیت و همچنین عملکرد بدون لرزش بهتر است. ماشین آلات ما دارای پوشش پوشش پودر برای مقاومت در برابر خوردگی هستند. این سانتریفیوژهای کاملاً اتوماتیک از دوام بالایی برخوردار بوده و بدون نیاز به آموزش زیاد و راهنمایی فنی به راحتی قابل استفاده هستند.

سانتریفیوژ با استفاده از نیروی گریز از مرکز ، جداسازی یک محلول ناهمگن را به درون مایع و گلوله هدایت می کند. سانتریفیوژ مدرن نیروی گرانش را با چرخش محلول ها با سرعت بالا افزایش می دهد تا سرعت رسوب را افزایش دهد. در طی این فرآیند ، مواد با تراکم ذرات بالا به سمت محور سانتریفیوژ (پایین لوله) رسوب می کنند ، در حالی که مواد با تراکم ذرات پایین تر ، از محور سانتریفیوژ رسوب می کنند. به عنوان مثال ، سلولهای باکتریایی در حالت تعلیق دارای تراکم ذرات بالایی هستند و تمایل به ته نشینی دارند.

فرآیندی که تحت فشار جاذبه طبیعی (1 گرم) به طور معمول ساعت ها یا روزها طول می کشد ، با اعمال یک نیروی 10 هزار گرمی با یک تجهیزات نسبتاً ارزان و با کاربرد آسان ، می تواند به دقیقه تبدیل شود. هرچه سانتریفیوژ سریعتر بچرخد (یعنی RPM بیشتر باشد) ، رسوب سریعتر نیز سریعتر است. نیروی گریز از مرکز نسبی (RCF) یکی دیگر از روش های بیان نیروی گرانش (g-force) یا چرخش روتور است که به محققان اجازه می دهد برای بررسی بیشتر بافت ها ، سلول ها ، اندامک ها و ماکرومولکول ها را به راحتی از هم جدا کنند.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده