بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» سانتریفیوژ در مراکز درمانی

سانتریفیوژ در مراکز درمانی

 طبق اداره ایمنی و بهداشت شغلی خطای انسانی مقصر بیشتر حوادث سانتریفیوژ در آزمایشگاه ها است. این بدان معنی است که مدیران آزمایشگاه می توانند با اصلاح مراحل کار و نگهداری و تأکید بر آموزش کارکنان ، ایمنی سانتریفیوژ را در سازمان خود بهبود بخشند.

همانطور که از نام سانتریفیوژ پیداست ، این ماشین ها از نیروی گریز از مرکز برای جداسازی مواد استفاده می کنند. از آنجا که آنها معمولاً با چرخاندن روتور به دور یک محور با سرعت بالا کار می کنند ، اگر کاربران از مراحل ایمنی پیروی نکنند و به توصیه های تعمیرات سازندگان پایبند نباشند ، می توانند تصادف کنند.

یک نمونه آن تصادف در یک آزمایشگاه در انستیتوی فناوری ماساچوست است که در سال 1999 اتفاق افتاد. در این حالت ، هیچ کس آسیب ندید. روتور سانتریفیوژ از وسط شکسته شد و باعث قطع کار دستگاه و قفل شدن درب اتوماتیک درب شد که بعداً توسط یک تکنسین شاغل در تولید کننده باز شد. اگرچه تعیین دقیق علت حادثه غیرممکن بود ، اما تکنسین نتیجه گرفت که سن هر دو روتور که از عمر توصیه شده سازنده آن گذشته و سانتریفیوژ مقصر بودند.

انتظار می رود بازار سانتریفیوژ آزمایشگاهی کمتر از 5٪ را در طول دوره پیش بینی ثبت کند که ناشی از شیوع بالای بیماری ها است که منجر به افزایش استفاده از سانتریفیوژها در بانک های خون برای تشخیص بیماری و تشخیص بیماری ها می شود ، بنابراین بازار کلی را هدایت می کند. به عنوان مثال ، طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در سال 2016 ایالات متحده بیش از 1 لک در حال درمان بیماری کلیه در مرحله نهایی است که منجر به استفاده از این سانتریفیوژها برای تشخیص بیماری و فیلتراسیون نمونه می شود. علاوه بر این ، افزایش فعالیت تحقیق و توسعه و پیشرفت فن آوری در سانتریفیوژهای آزمایشگاهی همچنین باعث رونق بازار می شود زیرا سانتریفیوژها تجهیزات ضروری در آزمایشگاه های تحقیقاتی هستند.

 


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده