بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» طرز به کارگیری دستگاه سانتریفیوژ

طرز به کارگیری دستگاه سانتریفیوژ

سانتریفیوژ ریون به طور خاص برای برآورد غلظت مواد جامد معلق در نمونه های گرفته شده از هر قسمت از تصفیه خانه طراحی شده است. یک استاندارد صنعتی برای سالها ‚استفاده برای بدست آوردن برآورد سریع و قابل اعتماد از غلظت مایعات مخلوط از حوضه هوادهی‚ لجن برگشتی از صاف کننده ها ‚و لجن زباله خارج شده از سیستم های لجن فعال.

ساخته شده از فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ‚این سانتریفیوژ برای محیط های کثیف طراحی شده است. این دستگاه با یک سرعت 3000 دور در دقیقه کار می کند و دارای تایمر الکترونیکی و نمایشگر دیجیتال با یک کلید سرعت 15 دقیقه ای است. سر شش ضلعی آلومینیومی جامد آن در یک زاویه راست می چرخد ​​... یک خط صاف برای خواندن درصد لجن شما فراهم می کند. واحدهای دیگر معمولاً با زاویه 45 درجه می چرخند ... یک خط شیب دار را ترک می کنند که تفسیر آن دشوار است.

ویژگی های ایمنی مشترک دیگری نیز در مدل های جدید وجود دارد. وی افزود: بیشتر سانتریفیوژها به گونه ای طراحی شده اند كه در حین باز بودن درپوش قادر به كار كردن نیستند. برخی از مدل های جدید مجهز به تشخیص خودکار روتور هستند. این اجازه می دهد تا سانتریفیوژ یک روتور تازه وارد شده را شناسایی کند و به طور خودکار سرعت (دور در دقیقه) را به حداکثر مقدار مجاز روتور محدود می کند. مدل های جدید با فهم عدم تعادل بار یا سایر موارد به سرعت به کاربران هشدار می دهند و برای جلوگیری از یک حادثه مهم ، دیگر متوقف می شوند. 

http://victor1.parsiblog.com/


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  کیف سامسونت   |   المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده جدیدترین مطالب در ارم بلاگ مشاهده جدیدترین مطالب در ارم بلاگ مشاهده