بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» دستگاه سانتریفیوژ چگونه و در کجا مورد استفاده قرار میگیرد؟

دستگاه سانتریفیوژ چگونه و در کجا مورد استفاده قرار میگیرد؟

دستورالعمل های عملکرد سانتریفیوژ

سانتریفیوژ باید روی یک سطح صاف ، صاف و هم سطح کار کند. برای تهویه مناسب باید فضای آزاد کافی در اطراف سانتریفیوژ وجود داشته باشد. روی روتور چرخان ، سطلهای همسان باید در موقعیتهای مخالف روتور قرار بگیرند. لوله های نمونه درب دار را از نظر وجود ترک یا تراشه بررسی کنید. بار سانتریفیوژ باید با قرار دادن لوله هایی با اندازه ، شکل یکسان و حاوی حجم برابر مقابل یکدیگر متعادل شود. سانتریفیوژ را بیش از حد بارگذاری نکنید. درب سانتریفیوژ را کاملاً ببندید. توصیه کارخانه را برای کار دنبال کنید. سعی نکنید هیچ سانتریفیوژ کاملاً متوقف شود.

سانتریفیوژ استاندارد ابزاری آزمایشگاهی است که به طور گسترده توسط زیست شناسان و تکنسین های پزشکی برای تهیه نمونه های سلول استفاده می شود. تلاش برای اتوماسیون عملیات غلظت ، جداسازی سلول و تبادل محلول که سانتریفیوژ در یک بستر ساده و کوچکتر انجام می دهد ، موفقیت محدودی داشته است. در اینجا ، ما یک تراشه میکروسیال ارائه می دهیم که عملکردهای سانتریفیوژ را بدون حرکت قطعات و نیروهای خارجی تکرار می کند. این دستگاه با استفاده از یک پدیده دینامیکی کاملاً مایع کار می کند که در آن سلول ها به طور انتخابی وارد گرداب های ریز مقیاس می شوند. 

عملیات مداوم و پی در پی امکان غنی سازی سلولهای سرطانی از نمونه های خون خوشه ای در مقیاس mL min − 1 و به دنبال آن برچسب زدن فلورسنت آنتی ژن های داخل و خارج سلول بر روی سلول ها را بدون نیاز به مراحل پیپت و شستشوی دستی فراهم می کند. یک آنالوگ سانتریفیوژ همه کاره ممکن است فرصت هایی را در آماده سازی نمونه اتوماتیک ، کم هزینه و توان بالا به عنوان جایگزینی برای سانتریفیوژ نیمکت استاندارد در تشخیص بالینی استاندارد یا تنظیمات ضعیف منابع ایجاد کند.


بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  المنت میله ای   |   کیف سامسونت  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده صندلی و میزهای استیل مدرن مشاهده